Image

Biz Kimiz?

Art Of Beauty Center 2018 yılında sektöre uzun yıllardır emeğini vermiş olmanın getirdiği tecrübleriyle Sayın Canan Demirhan ve Sayın Mine Karadeniz tarafından Bursa Nilüfer ilçesinde kurulmuştur. Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi yaşayacaksınız. Uzman kadromuzla sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışarak dilediğiniz konuda istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Art Of Beauty Center ; kuruluş vizyonu olarak, müşterilerin hak ettikleri güzelliği ve sağlığı sizlere sunmayı benimsemektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli ve saygılı sağlık hizmeti ile güzelliği ve saglıklı yaşamı toplumun çoğunluğuna ulaştırıp, yaşama amacı haline getirmek.

Misyonumuz

Hasta haklarına saygı duyarak, sizlerin sağlıklı yaşamınıza destek olmak ve güzelliginizi sürekli kılmak için, cildinize ve sağlığınıza zarar vermemek ilkesi ışığında, gelişmiş sağlık teknolojisi ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada aranan ve tercih edilen bir merkez olmak.