Fiber Optik Lazer Epilasyon

Fiber Optik Lazer Epilasyon

ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan dünyadaki ILK ve TEK “Ütüleme Diode Lazer Epilasyon” cihazıdır.

Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında baslıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan 800W gücündeki Ileri teknoloji Alman malı Diode Lazer ile üretilir ve fiber optik sistemde sıfır kayıp ile baslığa taşınır. Bu teknoloji sayesinde Baslık ömrü en az 4 kat uzar, çalışma sıcaklığı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalışabilme konforu sağlar. Buna en büyük etken soğutma suyunun micro kanallarla değil 8 kat daha geniş olan Makro kanallarla dolaşımıdır. Bu sayede Mikro kanallarda olduğu gibi suda oluşan tortular yüzünden su devir daimi durmaz ve soğutma her zaman başarı ile devam eder. Baslık ağırlığı en az 4 kat hafifler. Aralıksız 24 saat kullanım olanağı, daha hızlı ve güvenli çalışma ortamı sağlanır. Bu cihaz ile enerji daha eşit verildiği için acı minimumdadır. Diger Diode Lazer sistemlerinde enerji baslıkta bulunan 4-11 adet arasındaki Diode barlar sayesinde verilmektedir. Bu barların arasında boşluklar vardır, ince ve dikey çalışırlar; zaman içerisinde hiç biri aynı enerjide ve
güçte çalışmaz, bir tanesi 100W verirken, diğeri 70W verebilir. Hatta bazen 1-2 tanesi yanar ve bunu anlamanız mümkün değildir.

Siz 500W enerji verdiğinizi düşünürken aslında 300W enerji veriyor olabilirsiniz. Atış yaptığınız yere eşit enerji atamazsınız, ışık dalgalı ve ince – uzun çıkmaktadır. ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalıştığınızda güç dünyadaki en güçlü enerji olan 800W’tır ve üretilen enerji Fiber Optik sistem sayesinde sıfır kayıp ile başlığa taşınır. Burada bulunan özel teknoloji sayesinde uygulama bölgesine her zaman sabit enerji ile ulaşılır. Böylece her yere eşit ve güçlü enerji ulaşmaktadır. Bu da en iyi sonuçları, en az acıyı, en soğuk buz başlığı, en az cihaz arızasını, en ucuz seans bakım maliyetini ve en yüksek müşteri memnuniyetini beraberinde getirir.

ADELA 810++ dünyadaki en yüksek Lazer gücüne sahip cihazdır. 800W gücündeki lazer ısıgını Fiber Optik teknolojisi sayesinde esit miktarda ve sıfır kayıpla baslıga iletir. Diger cihazlarda baslıkla aynı bölgeden 8-10 kere geçmeniz gerekirken, ADELA 810++ baslıgı ile aynı bölgeden sadece 2 kere
geçmeniz yeterlidir. Böylece komple vücut epilasyon seansını 20 dakika gibi kısa sürede bitirebilirsiniz. Dünyadaki en hızlı teknolojidir !!!

 

Merkezimizde Uygulaması Yapılan Lazer Epilasyonlar:

  • Tüm Vücut Fiber Optik Lazer Epilasyon (5 Seans)
  • Koltuk Altı Fiber Optik Lazer Epilasyon (5 Seans)